Teetseremoonia ja lugusid armastusest loomariigis

Blogi

Kommenteeri
Panime kokku väga erilise ja väega matka, sedapuhku eraldi nii naistele kui ka meestele - viime matkajad metsikule rabasaarele, kus juhatame päeva sisse mõnusa teetseremooniaga, pärast seda aga rabaradadele, kus räägime loomade soojätkamise kommetest.

Elamus on parim kingitus! Ja meiega seda saab :) Registreeru naistematkale 7.märtsil kl 11 või meestematkale 14.märtsil kl 11.

Miks just eraldi? Sest usume, et nii saab eriti hästi koguda ja kogeda nais- ja meespower´it ning vahel on sellised elamused hoopis meeldejäävamad.

Matk algab lühikese retkega laagriplatsi ning seal lõkke ja teesõber Joosepi väeka teetseremooniaga, mis aitab matkalistel olla valmis kõikide meeltega loodust nautima ning igapäevarutiinist puhkama. Seejärel viib matkajuht Ants matkalised rabaradadele, rääkides lugusid armastusest looduses ehk kõigest, mis puudutab loomade soo jätkamise aastaringi.

Pärast matka ootab laagriplatsil valmistatud lõkkeroog, särtsakas magustoit ja soojendavad joogid.

Hind 49 EUR/inimene. Hind sisaldab: matkajuhi teenuseid ja teetseremooniat, lõkketoitu, soojendavaid jooke.

-------------------------------

Ostetud paketi väljastame piduliku väljaprinditava kinkekaardina, et oleks midagi toredat ka jõuluvana kingikotti pista! Tellimine: info.karioutdoors@gmail.com või 56238801 (Helen).

Matk toimub Harjumaal, Kose vallas – kogunemispaik Kõue Rahva Maja juures. Matk toimub iga ilmaga ja seetõttu palume matkalistel valida selga väga ilmastikukindlad riided (mitu kihti), mis sobiks ka mõne aja paigal istumiseks kui ka liikumiseks :)

NB! Matkad toimuvad antud kuupäevadel juhul kui riiklikud piirangud seda lubavad. Ühe 10 inimeselise grupi täitumisel avame uue kuupäevaga matka. Juhul, kui kogunemine looduses on sel ajal keelatud, lükkub matk edasi ja kõiki osalejaid teavitatakse uuest avaliku matka ajast. Kui kinkekaardi omanik soovib samasugust matka endale sobival ajal ning leiab lisaks minimaalselt 4 kaaslast juurde, on ettepanekud teretulnud!

Lisa kommentaar

Email again: